Untitled Document
 


Yurtpa A.Ş. konut projeleri kapsamında Erzincan’ın yükselen değeri Demirkent beldesinde yapımına başlanan Yurtpa Demirkent Konutları modern çizgisi ve özgün mimarisi ile öne çıkmaktadır.

Üç etaptan oluşan projenin birinci etabı olan 36 dairenin yapımı 12 Ağustos 2012 tarihinde başlamış olup 2013 yılı sonu itibariyle teslim edilmesi hedeflenmekte, yeni etap konut ve ticari ünitelerin yapımına ise 2013 yılı içerisinde başlanması planlanmaktadır.

Demirkent konutları bölgenin sürekli değer kazanan, düzenli yapılaşma ve mimari projeleri ile öne çıkan ve kentin en büyük yeşil kuşak projesi Vasgirt deresinin yanında yer almaktadır.

Projenin konumlandığı bölgeye okul 100 metre, Cami 300 metre, SPA sağlık merkezi 400 metre, Hastane ve Alışveriş merkezleri 1000 metre mesafede olup toplu taşıma araçları ile kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Bölgede yeni içme suyu şebekesi, Türksat kablolu yayın ve doğalgaz dönüşüm altyapısı hazır durumdadır.

Demirkent konutları alanında uzman çözüm ortakları ile tasarlanarak üretilmiş olup inşaatların her aşaması Yurtpa A.Ş. bünyesinde görevli şantiye şefi, inşaat mühendisi ve teknik personeller tarafından koordine edilip, gerekli denetimler düzenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Yurtpa A.Ş. güven ve deneyimi ile yapılan tüm inşaat projelerinde kullanılan malzeme ve ekipmanlarda alanında kendini kanıtlamış marka ve firmaların birinci sınıf ürünleri tercih edilmektedir.

İş Güvenliği ve Sağlığı

Tüm projelerimizde iş güvenliği ve sağlığı konusunda teknik kadromuz tarafından gerekli eğitim ve denetimler yapılmaktadır.


Untitled Document