Untitled Document


Yurt ailesi olarak 1978 yılında başlayan ve başarı ile sürdürdüğümüz ticari hayatımıza, Yurtpa A.Ş. ismi ile kurumsallaşarak devam ediyoruz, Perakende Mağazacılık, İnşaat ve E-ticaret sektörlerinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Perakende mağazacılık sektöründe Erzincan, Erzurum, Gaziantep ve Ankara'da hizmet veren şirketimiz mağaza sayısını arttırarak perakende alanında iddiasını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Mağazacılık alanında uzun yıllardır sağladığı güven ve istikrarlı duruşunu, 2009 yılından itibaren sonyburada.com ile başlayan ve geliştirmekte olduğu yeni projeleri ile hızla büyüyen e-ticaret alanına taşımış ve bu sektördeki yerini almıştır.

İnşaat sektörüne 2010 yılında nitelikli konut projeleri ile iddialı bir giriş yapan Yurtpa A.Ş kısa zamanda sektörün önde gelen firmaları arasındaki yerini almış, tüketicilerin tercihi olmuştur.

Profesyonel bir yönetim anlayışı ile hizmet verdiği sektörlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyümeyi hedefleyen Yurtpa A.Ş. Ar-ge ve proje çalışmalarını sürdürmekte, yatırımlarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Alanında farklılıklar oluşturarak kalıcı değerler sağlamak.

Misyonumuz

35 yıldır sektördeki güvenli ve istikrarlı duruşunu kaybetmeden, sektörün getirdiği tüm yenilikleri bünyesinde barındırarak gelişmek, sektöre öncülük ederek ve çalışanlarına ilham vererek çalışan, müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.


 

Untitled Document